A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aune Rørvik, Terje Adjunkt terje.aune@hemne.kommune.no
Belsvik, Stig Adjunkt 90068541 stig.belsvik@hemne.kommune.no
Ekli, Hanne Eriksen Adjunkt
Five, Geir Adjunkt 90068541 geir.five@hemne.kommune.no
Gjengstø, Linn-Therese Assistent
Gjengstø, Lisbeth S. Rektor 92824680 lisbeth.gjengsto@hemne.kommune.no
Johansen, Vidar 90068541 vidar.johansen@hemne.kommune.no
Ness, Hanne Kristine Barne -og ungdomsarbeider hanne.kristine.ness@hemne.kommune.no
Normann, Anita Adjunkt 90068541 anita.gjerde@hemne.kommune.no
Svanem, Randi Vernepleier - Assistent
Thevik, Anne Assistent 90046705 anne.thevik@hemne.kommune.no

Samtalegrupper for foreldre/foresatte.

Det inviteres til samtalegrupper for foreldre/foresatte.

Nyhetsbilde