A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aas, Nina Miljøarbeider 72 45 13 03 nina.aas@hemne.kommune.no
Alstad, Bente Vernepleier 72 45 13 03 bente.alstad@hemne.kommune.no
Antonsen, Anette Hjelpepleier 72 46 02 10 anette.antonsen@hemne.kommune.no
Antonsen, Janne Hjelpepleier 72 46 02 10 janne.antonsen@hemne.kommune.no
Auset, Toril Hjelpepleier 72 46 02 10 toril.auset@hemne.kommune.no
Avelsgaard), Ingrid Haave Turnusfysioterapeut 72 46 02 10  ingrid.avelsgaard@hemne.kommune.no
Belsvik, Bodil Miljøarbeider 72 45 13 03 bodil.belsvik@hemne.kommune.no
Belsvik, Inger M. Hjelpepleier 72 46 02 10 inger.belsvik@hemne.kommune.no
Belsås, Eli Institusjonskokk 72 46 02 10 eli.belsas@hemne.kommune.no
Bendiksen, Trine Hjelpepleier 72 46 02 10 trine.bendiksen@hemne.kommune.no
Bergdal, Skjolvor Sykepleier / fagl. sone 2 72 46 02 10 skjolvor.bergdal@hemne.kommune.no
Bjerknes, Sissel Lærling helsefararbeider 72 46 02 10
Bjerknes, Åse Hjemmehjelp 72 46 02 10
Bjørkli, Marit Skjøstad Sykepleier 72 46 02 10 marit.bjorkli@hemne.kommune.no
Bratset, Kristine Vitsø Seksjonsleder 72 46 02 21 kristine.bratset@hemne.kommune.no
Christiansen, Kjersti Hjelpepleier 72 46 02 10 kjersti.christiansen@hemne.kommune.no
Dalum, Stine Horsberg Sykepleier 72 46 02 10 stine.horsberg@hemne.kommune.no
Dromnes, Elin Aune Sykepleier 72 46 02 10 elin.dromnes@hemne.kommune.no
Eli, Randi Synnøve Hjelpepleier 72 46 02 10 randi.s.eli@hemne.kommune.no
Ellevseth, Wenche Hjelpepleier 72 46 02 10 wenche.ellevseth@hemne.kommune.no
Engvik, Mariann Berdal Helsefagarbeider 72 46 02 10 mariann.engvik@hemne.kommune.no
Espeland, Mariann Sykepleier 72 46 02 10 mariann.espeland@hemne.kommune.no
Fjellstrøm, Kari Lian Fysioterapeut 72 46 02 18 kari.fjellstrom@hemne.kommune.no
Fjærli, Marit Institusjonskokk 72 46 02 10 marit.fjerli@hemne.kommune.no
Fjærli, Ragnhild H. Hjelpepleier 72 46 02 10 ragnhild.fjerli@hemne.kommune.no
Folgerø, Ingrid Blakstad Ergoterapeut 72 46 02 10 ingrid.blakstad@hemne.kommune.no
Gjengstø, Stine Vikar helsefagarbeider 72 46 02 10
Glomstad, Aina Werkland Sykepleier 72 46 02 10 aina.werkland@hemne.kommune.no
Glomstad, Lene Ergoterapeut 72 46 02 17 lene.glomstad@hemne.kommune.no
Gundersen, Rita Kjønsvik Sykepleier / fagl. sone 1 72 46 02 10 rita.gundersen@hemne.kommune.no
Hageskal, Britt Elin Hjelpepleier / trivselsmedarbeider 72 46 02 10 britt.elin.hageskal@hemne.kommune.no
Hageskal, Elin Hjelpepleier 72 46 02 10 elin.hageskal@hemne.kommune.no
Hammerdal, Bente Hjelpepleier 72 46 02 10 bente.hammerdal@hemne.kommune.no
Hansen, Ann Turid Sekretær 72 46 02 10 ann.turid.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Ida L. Seksjonsleder 72 46 02 28 ida.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Lena Sykepleier 72 46 02 10 lena.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Rigmor Torill Miljøarbeider 72 46 02 24 rigmor.stamnestro@hemne.kommune.no
Haugen, Gudrun Miljøarbeider 72 45 13 03 gudrun.haugen@hemne.kommune.no
Haugen, Heidi Hjelpepleier 72 45 13 03 heidi.haugen@hemne.kommune.no
Haugsbakk, Line Helsefagarbeider 72 46 02 10
Heimsbakk, Bente Stendal Sekretær 72 46 02 10 bente.heimsbakk@hemne.kommune.no
Heimsbakk, Kristin Sykepleier 72 46 02 10
Heimsbakk, Marie Kathrine Hjelpepleier 72 46 02 10 marie.heimsbakk@hemne.kommune.no
Hjelanes, Wenche Helsefagarbeider i videreutdanning 72 46 02 00
Hoff, Vigdis Renholder Helsesenteret 72 46 02 10 vigdis.hoff@hemne.kommune.no
Hofset, Kari Sykepleier 72 46 02 10 kari.hofset@hemne.kommune.no
Holmen, Dorthea Hjelpepleier 72 45 13 03 dorthea.holmen@hemne.kommune.no
Horsberg, Mia Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Hunnestad, Inger Johanna Miljøarbeider 72 45 13 03 inger.hunnestad@hemne.kommune.no
Johannessen, Tove Hjelpepleier 72 46 02 10 tove.johannessen@hemne.kommune.no
Karlsen, Synnøve Belsvik Hjelpepleier 72 46 0210 synnove.karlsen@hemne.kommune.no
Kjerstadmo, Randi Sykepleier 72 46 02 10 randi.kjerstadmo@hemne.kommune.no
Kjønsvik, May Grete Miljøarbeider 72 45 13 03 may.kjonsvik@hemne.kommune.no
Kjøren, Monica Miljøterapeut 72 46 02 23 monica.kjoren@hemne.kommune.no
Klungervik, Marianne Hjelpepleier 72 45 13 03 marianne.klungervik@hemne.kommune.no
Kniotek, Barbara Sykepleier/vikar 72 46 02 10
Korsnes, Kjersti Hjelpepleier 72 46 02 10 kjersti.korsnes@hemne.kommune.no
Kroknes, Vigdis Henden Sykepleier 72 46 02 10 vigdis.kroknes@hemne.kommune.no
Kvernstad, Kristin Helsefagarbeider 72 46 02 10 kristin.kvernstad@hemne.kommune.no
Kvikne, Lise Halseth Institusjonskokk 72 46 02 10 lise.kvikne@hemne.kommune.no
Kvingedal, Ann-Helen Sykepleier 72 46 02 10 ann.helen.kvingedal@hemne.kommune.no
Langø, Mia Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Langø, Sissel Vollan Hjelpepleier 72 46 02 10 sissel.lango@hemne.kommune.no
Ledahl, Mali Hjelpepleier 72 46 02 10 mali.ledahl@hemne.kommune.no
Lernes, Grete Kokk 72 46 02 10
Lernes, Toril Øyen Omsorgsarbeider 72 46 02 10
Lervik, Annette Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Lervik, Cecilie Hjelpepleier 72 46 02 10 cecilie.lervik@hemne.kommune.no
Lervik, Hanne Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Lervik, Mary Anita Hjemmehjelp 72 46 02 10
Liabø, Torhild Hjelpepleier 72 46 02 10 torhild.liabo@hemne.kommune.no
Lian, Oddny Hjemmehjelp 72 45 13 03 oddny.lian@hemne.kommune.no
Lian, Randi Miljøarbeider 72 45 13 03 randi.lian@hemne.kommune.no
Lien, Jorunn Sykepleier 72 46 02 10 jorunn.lien@hemne.kommune.no
Lund, Anita Hjelpepleier 72 46 02 10 anita.lund@hemne.kommune.no
Lund, Dijana Miljøarbeider 72 45 13 03 dijana.lund@hemne.kommune.no
Lund, Hanna Belsvik Hjelpepleier 72 46 02 10 hanna.lund@hemne.kommune.no
Lund, Henny Belsvik Sykepleier / fagl. sone 3 72 46 02 10 henny.lund@hemne.kommune.no
Lund, Laila Sykepleier / fagleder langtid 72 46 02 10 laila.lund@hemne.kommune.no
Lund, Marte Sykepleier 72 46 02 10 marte.lund@hemne.kommune.no
Lyngstad, Tonje Miljøarbeider 72 45 13 03 tonje.lyngstad@hemne.kommune.no
Løseth, Gjertrud Kjønsvik vikar 72 46 02 10
Løvik, Kirsti M. Sykepleier 72 46 02 10
Midtlyng, Sandra Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Mjøen, Kristin Vean Miljøarbeider 72 46 02 45 kristin.mjoen@hemne.kommune.no
Moe, Lene Hjelpepleier 72 45 13 03 lene.moe@hemne.kommune.no
Moe, Sylvia Irene Miljøarbeider 72 45 13 03 sylvia.moe@hemne.kommune.no
Myran, Randi Seksjonsleder 72 46 02 65 randi.myran@hemne.kommune.no
Norberg, Grethe Sykepleier 72 46 02 10 grethe.nordberg@hemne.kommune.no
Nordby, Ausra Helsefagarbeider 72 46 02 10 ausra.nordby@hemne.kommune.no
Nordvik, Roger Vernepleier 72 45 13 03 roger.nordvik@hemne.kommune.no
Opdahl, Linda Hjelpepleier 72 45 13 03 linda.opdahl@hemne.kommune.no
Opsahl, Heidi Hjelpepleier 72 46 03 09 heidi.opsahl@hemne.kommune.no
Pettersen, Åshild Hjelpepleier 72 46 02 10 ashild.pettersen@hemne.kommune.no
Schei, Marit Furan Psykiatrisk sykepl./Fagl. Tjeneste psykisk helsearbeid 72 46 02 20 marit.furan.schei@hemne.kommune.no
Schou, Lena Beate Helland Hjelpepleier 72 46 02 10 lena.helland@hemne.kommune.no
Shrestha, Pramila Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Sinnes, Gunhild Hjelpepleier 72 46 02 10 gunnhild.sinnes@hemne.kommune.no
Sinnes, Kristine Lærling institusjonskokk 72 46 02 10
Skorild, Hilde Sykepleier 72 46 02 10 hilde.skorild@hemne.kommune.no
Skåden, Annette Konsulent 72 46 02 15 anne.therese.skaden@hemne.kommune.no
Skårild, Frida Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Solbakk, Anna Karin Sykepleier 72 46 02 10 anna.karin.solbakk@hemne.kommune.no
Solvang, Anne Elise Hjelpepleier 72 46 02 10 anne.elise.solvang@hemne.kommune.no
Spjøtvold, Solfrid Johanne Konsulent 72 46 02 14 solfrid.spjotvold@hemne.kommune.no
Stamnestrø, Anne Lise Omsorgsarbeider 72 46 02 10 ann.lise.stamnestro@hemne.kommune.no
Stavås, Svein Vaktmester
Steinveg, Anne Edel Institusjonskokk 72 46 02 10 anne.edel.steinveg@hemne.kommune.no
Stolsmo, Ann-Elin Hjemmehjelp 72 46 02 10 ann.stolsmo@hemne.kommune.no
Stolsmo, Anne Kristine Miljøterapeut 72 46 02 23 anne.stolsmo@hemne.kommune.no
Stolsmo, Hilde Vernepleier 72 45 13 03 hilde.stolsmo@hemne.kommune.no
Strand, Anne Mette Psykiatrisk sosionom 72 46 02 22 anne.mette.strand@hemne.kommune.no
Støen, Kristine Helsefagarbeider 72 46 02 10
Stølen, Astrid Sykepleier 72 46 02 10 astrid.stolen@hemne.kommune.no
Stølen, Randi Hjelpepleier 72 45 13 03 randi.stolen@hemne.kommune.no
Svanem, Ann Kristin Hjelpepleier 72 46 02 10 ann.kristin.svanem@hemne.kommune.no
Svendsen, Eli Hjelpepleier 72 45 13 03 eli.svendsen@hemne.kommune.no
Sæter, Therese Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Sæterbø, Gunn Hege Hjelpepleier 7246 0210 gunn.hege.saterbo@hemne.kommune.no
Sættem, Anne Lund Institusjonskokk 72 46 02 10 anne.settem@hemne.kommune.no
Sødahl, Bente Omsorgsarbeider 72 46 02 10 bente.sodahl@hemne.kommune.no
Sødahl, May Britt Vikar helsefagarbeider 72 46 02 10
Sødal, Bente E. Boveileder 72451303 bente.sodal@hemne.kommune.no
Sødal, Inga Helsefagarbeider 72 46 02 10 inga.sodahl@hemne.kommune.no
Sødal, Marie Miljøarbeider 72 45 13 03 marie.sodal@hemne.kommune.no
Søreng, Kjersti Marie Belsvik Sykepleier 72 46 02 10 kjersti.marie.soreng@hemne.kommune.no
Søreng, Oddveig Hjelpepleier 72 46 02 10 oddveig.soreng@hemne.kommune.no
Torevik, Inger Marie Hjelpepleier 72 46 02 10 inger.marie.halvorsen@hemne.kommune.no
Tøndel, Hanne Seksjonsleder 72 46 02 13 hanne.tondel@hemne.kommune.no
Vitsø, Eli Mette Enhetsleder pleie og omsorg 72 46 02 11 eli.mette.vitso@hemne.kommune.no
Væge, Bjørg Marit Hjelpepleier 72 46 02 10 bjorg.vege@hemne.kommune.no
Werkland, Ingrid Hjelpepleier 72 46 02 27 ingrid.werkland@hemne.kommune.no
Øye, Liv Iren Hjemmehjelp 72 46 02 10 liv.oye@hemne.kommune.no
Øyen, Marina Sykepleier/vikar 72 46 02 10

Nyhetsbilde

Ledig stilling - psykiatrisk sykepleier

Vi søker psykiatrisk sykepleier til en spennende stilling i enhet Pleie og omsorg.

Nyhetsbilde

Ledige sykepleierstillinger

Vi søker sykepleiere til årsvikariater i enhet Pleie og omsorg.

Dinveiut.no - Nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt

En ny nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt - dinveiut.no - ble lansert 15.februar 2016.

Nyhetsbilde

Nyheter fra Helse Midt-Norge

Helse Midt-Norge har lansert egen hjemmeside med nyheter og annet aktuell informasjon.

Her vil en bl.a finne relevant pasientinformasjon, saker det arbeides med o.a.

Se mer på www.helse-midt.no/

Nyhetsbilde

Helseportalen - helsenorge.no - nyttig informasjon til deg

Helseportalen helsenorge.no skal være til nytte for både helsepersonell og pasienter, og inneholde informasjon om helse, sykdom og behandling.