A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Aarsund, Thomas Eriksen Turnusfysioterapeut
Aas, Nina Miljøarbeider 90127522 nina.aas@hemne.kommune.no
Antonsen, Anette Hjelpepleier 90103819 anette.antonsen@hemne.kommune.no
Antonsen, Janne Hjelpepleier 90103819 janne.antonsen@hemne.kommune.no
Bakken, Eirin Bondhus Vikar assistent 90103819
Belsvik, Inger M. Hjelpepleier 90103819 inger.belsvik@hemne.kommune.no
Belsås, Eli Institusjonskokk 90104514 eli.belsas@hemne.kommune.no
Bendiksen, Trine Hjelpepleier 90103819 trine.bendiksen@hemne.kommune.no
Berg, Eirik Vikar pleie og omsorg 90103819
Bjerknes, Sissel Helsefararbeider 90103819
Bjørkli, Marit Skjøstad Sykepleier 90103819 marit.bjorkli@hemne.kommune.no
Blomsø, Supreeya Chinnabut Helsefagarbeider 90103819
Bratset, Kristine Vitsø Seksjonsleder 48199868 kristine.bratset@hemne.kommune.no
Bugten, Gunn Laila Miljøarbeider vikar 90127522
Christiansen, Kjersti Hjelpepleier 90103819 kjersti.christiansen@hemne.kommune.no
Coelho, Ana Alice Conrado Helsefagarbeider 90103819
Dalum, Stine Horsberg Sykepleier 90103819 stine.horsberg@hemne.kommune.no
Dragsnes, Randi Assistent
Dromnes, Elin Aune 90103819 elin.dromnes@hemne.kommune.no
Dyrnes, Ragnhild Helsefagarbeider 90103819
Eli, Randi Synnøve Hjelpepleier 90103819 randi.s.eli@hemne.kommune.no
Ellevseth, Wenche Hjelpepleier 90103819 wenche.ellevseth@hemne.kommune.no
Engelsjord, Ingrid Anne Sekretær 90103819 ingrid.engelsjord@hemne.kommune.no
Engvik-Blakstad, Mariann Berdal Helsefagarbeider 90103819 mariann.engvik@hemne.kommune.no
Espeland, Mariann Sykepleier 90103819 mariann.espeland@hemne.kommune.no
Fjærli, Marit Institusjonskokk 90104514 marit.fjerli@hemne.kommune.no
Fjærli, Ragnhild H. Hjelpepleier 90103819 ragnhild.fjerli@hemne.kommune.no
Flåteplass, Brit Psykiatrisk sykepleier 47632289 brit.flateplass@hemne.kommune.no
Folgerø, Ingrid Blakstad Ergoterapeut 90103819 ingrid.blakstad@hemne.kommune.no
Fossmo, Line Vikar pleie og omsorg 90103819
Gjengstø, Stine Helsefagarbeider 90127522
Glomstad, Aina Werkland Sykepleier 90103819 aina.werkland@hemne.kommune.no
Glomstad, Lene Ergoterapeut 99123969 lene.glomstad@hemne.kommune.no
Gundersen, Rita Kjønsvik Sykepleier / fagl. sone 1 90103819 rita.gundersen@hemne.kommune.no
Hafsmo, Kristian Assistent 90103819
Hageskal, Britt Elin Hjelpepleier / trivselsmedarbeider 90103819 britt.elin.hageskal@hemne.kommune.no
Hageskal, Elin Hjelpepleier 90103819 elin.hageskal@hemne.kommune.no
Hammerdal, Bente Hjelpepleier 90103819 bente.hammerdal@hemne.kommune.no
Hansen, Ann Turid Sekretær 90103819 ann.turid.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Eline vikar 90103819
Hansen, Ida L. Seksjonsleder 97603011 ida.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Lena Sykepleier 90103819 lena.hansen@hemne.kommune.no
Hansen, Rigmor Torill Miljøarbeider 47819310 rigmor.stamnestro@hemne.kommune.no
Hauge, Gunhild Vikar assistent 90103819
Haugen, Claudia Helsefagarbeider 90103819 claudia.haugen@hemne.kommune.no
Haugen, Gudrun Miljøarbeider 90127522 gudrun.haugen@hemne.kommune.no
Haugen, Heidi Hjelpepleier 90127522 heidi.haugen@hemne.kommune.no
Haugen, Ida Lærling helsefagarbeider 90103819
Haugnes, Ketlen Vikar helsefagarbeider 90103819
Haugsbakk, Line Helsefagarbeider 90103819
Heimsbakk, Bente Stendal Sekretær 90103819 bente.heimsbakk@hemne.kommune.no
Heimsbakk, Kristin Sykepleier 90103819
Heimsbakk, Marie Kathrine Hjelpepleier 90103819 marie.heimsbakk@hemne.kommune.no
Hellandsjø, Mari
Hoff, Vigdis Renholder vigdis.hoff@hemne.kommune.no
Hofset, Kari Sykepleier 90103819 kari.hofset@hemne.kommune.no
Holmen, Dorthea Hjelpepleier 90127522 dorthea.holmen@hemne.kommune.no
Hunnestad, Inger Johanna Miljøarbeider 90127522 inger.hunnestad@hemne.kommune.no
Husby, Vanja Merethe 90103819 vanja.husby@hemne.kommune.no
Hårstad, Lisbeth Lund Helsefagarbeider 90127522
Kaldahl, Ellen Marie Moe Vikar assistent 90103819
Karlsen, Synnøve Belsvik Hjelpepleier 90103819 synnove.karlsen@hemne.kommune.no
Kjerstadmo, Randi Sykepleier 90103819 randi.kjerstadmo@hemne.kommune.no
Kjønsvik, May Grete Miljøarbeider 90127522 may.kjonsvik@hemne.kommune.no
Klungervik, Marianne Hjelpepleier 90127522 marianne.klungervik@hemne.kommune.no
Kniotek, Barbara Sykepleier/vikar 90103819
Korsnes, Kjersti Hjelpepleier 90103819 kjersti.korsnes@hemne.kommune.no
Krogstad, Beate Vernepleier 90103819 beate.krogstad@hemne.kommune.no
Kroknes, Vigdis Henden Sykepleier 90103819 vigdis.kroknes@hemne.kommune.no
Kvernstad, Kristin Helsefagarbeider 90103819 kristin.kvernstad@hemne.kommune.no
Kvikne, Lise Halseth Institusjonskokk 90104514 lise.kvikne@hemne.kommune.no
Kvingedal, Ann-Helen Sykepleier 90103819 ann.helen.kvingedal@hemne.kommune.no
Langø, Sissel Vollan Hjelpepleier 90103819 sissel.lango@hemne.kommune.no
Ledahl, Mali Hjelpepleier 90103819 mali.ledahl@hemne.kommune.no
Lernes, Toril Øyen Omsorgsarbeider 72 46 02 10
Lervik, Cecilie Hjelpepleier 72 46 02 10 cecilie.lervik@hemne.kommune.no
Lervik, Hanne Helsefagarbeider 72 46 02 10
Lervik, Linda Vikar Institusjonskjøkken 72 46 02 10
Lervik, Mary Anita Hjemmehjelp 72 46 02 10
Lian, Oddny Hjemmehjelp 72 45 13 03 oddny.lian@hemne.kommune.no
Lian, Randi Miljøarbeider 72 45 13 03 randi.lian@hemne.kommune.no
Lian, Stine Vikar Institusjonskokk 72 46 02 10
Lommundal, Luana Assistent
Lund, Anita Hjelpepleier 72 46 02 10 anita.lund@hemne.kommune.no
Lund, Dijana Miljøarbeider 72 45 13 03 dijana.lund@hemne.kommune.no
Lund, Henny Belsvik Sykepleier / fagl. sone 3 72 46 02 10 henny.lund@hemne.kommune.no
Lund, Kristine vikar 72 46 02 10
Lund, Laila Sykepleier / fagleder langtid 72 46 02 10 laila.lund@hemne.kommune.no
Lund, Marit Evelyn vikar 72 46 02 10
Lund, Marte Sykepleier 72 46 02 10 marte.lund@hemne.kommune.no
Lund, Ola - Emil Vikar assistent 72 46 02 10
Løseth, Gjertrud Kjønsvik vikar 72 46 02 10
Løvaas, Andrea (foreldrepermisjon) Fastlege og sykehjemslege 72450030 andrea.lovaas@hemne.kommune.no
Martinack, Christine Hjemmehjelp 72 46 02 10
Mathisen, Ann-Karin Assistent
Midtlyng, Sandra Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Mjøen, Kristin Vean Miljøarbeider kristin.mjoen@hemne.kommune.no
Moe, Lene Hjelpepleier 72 45 13 03 lene.moe@hemne.kommune.no
Moe, Sylvia Irene Miljøarbeider 72 45 13 03 sylvia.moe@hemne.kommune.no
Moe, Synnøve J. Hjemmehjelp 72 46 02 10
Myran, Randi Seksjonsleder 47902192 randi.myran@hemne.kommune.no
Neshaug, Hanne Institusjonskokk/vikar 72 46 02 10
Nilsen, Barbro Amrud Fysioterapeut 91192439 barbro.amrud.nilsen@hemne.kommune.no
Nordby, Ausra Helsefagarbeider 72 46 02 10 ausra.nordby@hemne.kommune.no
Nordby, Kotryna Vikar assistent 72 46 02 10
Nordvik, Roger Vernepleier 72 45 13 03 roger.nordvik@hemne.kommune.no
Nygård, Christian Vernepleier christian.nygard@hemne.kommune.no
Ohren, Marit Lund vikar
Opdahl, Linda Hjelpepleier 72 45 13 03 linda.opdahl@hemne.kommune.no
Opsahl, Anna Aune Vikar pleie og omsorg 72 46 02 10
Pettersen, Åshild Hjelpepleier 72 46 02 10 ashild.pettersen@hemne.kommune.no
Rosten, Andréa Steen LIS1/turnuslege 72450030 andrea.rosten@hemne.kommune.no
Sandvik, Silje Lærling helsefagarbeiderfaget 72 46 02 10
Schou, Lena Beate Helland Hjelpepleier 72 46 02 10 lena.helland@hemne.kommune.no
Shrestha, Pramila Lærling helsefagarbeider 72 46 02 10
Sinnes, Astrid Sykepleier 72 46 02 10
Sinnes, Gunhild Hjelpepleier 72 46 02 10 gunnhild.sinnes@hemne.kommune.no
Sinnes, Kristine Lærling institusjonskokk 72 46 02 10
Skar, Mali Lærling Helsefagarbeider 72 46 02 10
Skogseth, Bodil Miljøarbeider 72 45 13 03 bodil.skogseth@hemne.kommune.no
Skorild, Hilde Sykepleier 72 46 02 10 hilde.skorild@hemne.kommune.no
Skåden, Anne Therese Konsulent 91321547 anne.therese.skaden@hemne.kommune.no
Skårild, Frida Helsefagarbeider 72 46 02 10
Solbakk, Anna Karin Sykepleier 72 46 02 10 anna.karin.solbakk@hemne.kommune.no
Solvang, Anne Elise Hjelpepleier 72 46 02 10 anne.elise.solvang@hemne.kommune.no
Spjøtvold, Elin Vikar pleie og omsorg 72 46 02 10
Spjøtvold, Solfrid Johanne Konsulent 91324976 solfrid.spjotvold@hemne.kommune.no
Stallvik, Kristine Lærling i pleie og omsorg 72 46 02 10
Stamnestrø, Anne Lise Omsorgsarbeider 72 46 02 10 ann.lise.stamnestro@hemne.kommune.no
Stavås, Svein Vaktmester 92663498
Stolsmo, Ann-Elin Hjemmehjelp 72 46 02 10 ann.stolsmo@hemne.kommune.no
Stolsmo, Anne Kristine Miljøterapeut 97953205 anne.stolsmo@hemne.kommune.no
Stolsmo, Gunn Helene Vikar assistent 72 46 02 10
Stolsmo, Hilde Vernepleier 99221628 hilde.stolsmo@hemne.kommune.no
Strand, Anne Mette Psykiatrisk sosionom 41411362 anne.mette.strand@hemne.kommune.no
Støen, Kristine Helsefagarbeider 72 46 02 10
Stølan, Solrun Vikar pleie og omsorg 72 46 02 10
Stølen, Astrid Sykepleier 72 46 02 10 astrid.stolen@hemne.kommune.no
Stølen, Randi Hjelpepleier 72 45 13 03 randi.stolen@hemne.kommune.no
Svendsen, Eli Hjelpepleier 72 45 13 03 eli.svendsen@hemne.kommune.no
Sæter, Therese Helsefagarbeider 72 46 02 10
Sæterbø, Gunn Hege Hjelpepleier 7246 0210 gunn.hege.saterbo@hemne.kommune.no
Sættem, Anne Lund Institusjonskokk 72 46 02 10 anne.settem@hemne.kommune.no
Sødahl, Bente Omsorgsarbeider 72 46 02 10 bente.sodahl@hemne.kommune.no
Sødahl, Trine Sæther Kommunepsykolog 97953204 trine.sodahl@hemne.kommune.no
Sødal, Bente E. Boveileder 72451303 bente.sodal@hemne.kommune.no
Sødal, Inga Helsefagarbeider 72 46 02 10 inga.sodahl@hemne.kommune.no
Sødal, Marie Miljøarbeider 72 45 13 03 marie.sodal@hemne.kommune.no
Søreng, Oddveig Hjelpepleier 72 46 02 10 oddveig.soreng@hemne.kommune.no
Torevik, Inger Marie Hjelpepleier 72 46 02 10 inger.marie.halvorsen@hemne.kommune.no
Tøndel, Hanne Seksjonsleder 47641337 hanne.tondel@hemne.kommune.no
Vassli, Anne Nydal Vikar pleie og omsorg 72 46 02 10
Vitsø, Eli Mette Enhetsleder pleie og omsorg 92055607 eli.mette.vitso@hemne.kommune.no
Væge, Bjørg Marit Hjelpepleier 72 46 02 10 bjorg.vege@hemne.kommune.no
Werkland, Ingrid Hjelpepleier 72 46 02 27 ingrid.werkland@hemne.kommune.no
Wongkaew, Benjawan Lærling helsefagarbeiderfaget 72 46 02 10
Wæge, John Martin Sykepleier 72 46 02 10
Yordanos, Tukue Helsefagarbeider 72 46 02 10
Øye, Liv Iren Hjemmehjelp 72 46 02 10 liv.oye@hemne.kommune.no
Øyen, Marina Sykepleier/vikar 72 46 02 10

Dinveiut.no - Nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt

En ny nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt - dinveiut.no - ble lansert 15.februar 2016.

Nyhetsbilde

Nyheter fra Helse Midt-Norge

Helse Midt-Norge har lansert egen hjemmeside med nyheter og annet aktuell informasjon.

Her vil en bl.a finne relevant pasientinformasjon, saker det arbeides med o.a.

Se mer på www.helse-midt.no/

Nyhetsbilde

Helseportalen - helsenorge.no - nyttig informasjon til deg

Helseportalen helsenorge.no skal være til nytte for både helsepersonell og pasienter, og inneholde informasjon om helse, sykdom og behandling.