A+ A a Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte



Navn Stilling Telefon E-post
Brekken, Oddlaug Børseth Enhetsleder helsestasjonen 72 46 03 02 oddlaug.brekken@hemne.kommune.no
Dalum, Vigdis Flyktningesykepl. 72 46 03 06
Gynnild, Silje Helsesøster 72 46 02 99 silje.gynnild@hemne.kommune.no
Jensen, Sylvia Lien Jordmor 72 46 03 05 sylvia.jensen@hemne.kommune.no
Langmo, Tove Mette Flyktningesykepleier 72 46 03 04 tove.mette.langmo@hemne.kommune.no
Skjølberg, Åse Helsesøster ase.skjolberg@hemne.kommune.no
Svanem, Ann Elin Lian Sekretær 72 46 03 00 ann.elin.svanem@hemne.kommune.no
Vean, Linda Helsesøster 72 46 03 03 linda.vean@hemne.kommune.no

Dinveiut.no - Nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt

En ny nasjonal nettportal om vold i nære relasjoner og voldtekt - dinveiut.no - ble lansert 15.februar 2016.

Nyhetsbilde

Nyheter fra Helse Midt-Norge

Helse Midt-Norge har lansert egen hjemmeside med nyheter og annet aktuell informasjon.

Her vil en bl.a finne relevant pasientinformasjon, saker det arbeides med o.a.

Se mer på www.helse-midt.no/

Nyhetsbilde

Helseportalen - helsenorge.no - nyttig informasjon til deg

Helseportalen helsenorge.no skal være til nytte for både helsepersonell og pasienter, og inneholde informasjon om helse, sykdom og behandling.